ПРОГРАМА СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ У ПАРТНЕРСТВІ З УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

Враховуючи сучасну проблему української сім'ї, яка виражена через глибоку кризу у відносинах, що породжує розрив у стосунках, сімейні дипресії.... Євангельска теологічна семінарія спільно з університетом імені М.П. Драгоманова запрошує Вас на унікальну магістерську програму  «Сімейне та психологічне консультування», яка реалізується з ВЕРЕСНЯ 2017 року Теологічною cемінарією ХВЄ (Євангельська теологічна семінарія)  разом у партнерстві з Національним педагогічним державним університетом імені М.П. Драгоманова. 

 

За результатами навчання Ви отримаєте два дипломи:

- Диплом Теологічної семінарії магістра сімейного та психологічного консультування 

- Диплом НПУ (державного зразка) магістра релігієзнавства за спеціалізацією «Сімейне та психологічне консультування» з присвоєнням кваліфікації "Сімейний консультант. Викладач. Практичний психолог"

 

Унікальність програми полягає у тому, що вона об'єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенції в декількох напрямах:

1. Володіння тематикою та практикою підготовки до подружнього життя.

2. Володіння тематикою та практикою підготовки з питань формування відповідального й ефективного батьківства.

3. Розуміння процесів трансформації сім'ї в сучасному світі та викликів, що стоять перед традиційним інститутом сім'ї.

4. Отримання навиків у сфері організації роботи, яка стосується впровадження програм підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.

5. В програму інтегровані богословські дисципліни та Євангельські світоглядні парадигми щодо даної проблематики.

 

Для вступу слід мати диплом:

- державного зразка  або закордонного (бакалавра чи магістра);

- духовного навчального закладу (семінарії, бакалавра чи магістра).

 

P.S. Рішення щодо вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного навчального закладу буде розглядатися приймальною комісією університету імені М.П. Драгоманова окремо.

Для всіх деталей щодо вступу зв’язуйтеся, будь ласка, з відповідальним від Теологічної семінарії щодо організації навчального процесу у програмі сімейного консультування

Ігор Валентинович Семенюк (віце-президент Теологічної семінарії ХВЄ) igori.semenyuk@gmail.com; тел.: +38(050)020-05-98, +38(98)560-38-98.

 

 

ДЛЯ ВСІХ, ХТО ВИЯВИВ БАЖАННЯ ПОСТУПИТИ НА НАШУ МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАММУ, НАВЧАННЯ ПОЧНЕТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ. ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПОДАВАТИ ВАШУ ЗАЯВКУ: (ЗАПОВНІТЬ ЦЮ АНКЕТУ)

ЕВАНГЕЛЬСКАЯ ТЕОЛОГИЧЕСКАЯ СЕМИНАРИЯ, ЧЛЕНСТВО И ПАРТНЕРСТВО:

 

Контакты

Если у Вас возникли вопросы или Вы хотите получить дополнительную информацию, касающуюся обучения в семинарии, мы будем рады ответить Вам.

Email: evangelukraine@gmail.com

Телефон: +38 044 5279489

Адрес: Украина, г. Киев, ул. Голосеевская, 57

Подписка на новости

Подписаться и получать последние обновления, новости и многое другое ...

Мы в социальных сетях

Мы в социальных сетях. Следуйте за нами.