Місіонер – це людина з місією!

Дуже часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з поїздкою до Африки, країн Азії чи Близького Сходу. І кажуть: «Ні, я не місіонер!». Чи справді це так?

Місіоне́рство (від лат. missio — «доручення», «надсилання») – це різноманітна діяльність релігійних організацій та їхніх членів, яка спрямована на навернення до свого віровчення.

Місіонер – це людина з місією! Цією місією може бути не лише поїздка до дальньої країни, а і відкриття церкви на батьківщині. Місія – це проповідь Слова Божого на будь-якому місці, де знаходиться людина. Місія – це можливість Церкви відкрити світу, що Ісус є Богом.
Якщо ти хочеш стати місіонером, визначитись із власною місією на ниві Божій чи розвивати свої лідерські якості – це програма для тебе.

Програма «Відкриття церков» для служителів, лідерів, місіонерів.

Термін програми: 3 місяці (з 15 жовтня 2018 р. до 21 грудня 2018 р.)

Переваги програми:
Великим плюсом цієї програми є навчання у групах, які складаються із студентів із усієї України, – це фундамент для подальшої дружби та служіння;
навчання не за підручниками, а отримання інформація від вчителів-практиків УЦХВЄ та зустрічі з відомими й успішними людьми, – це допоможе крім теоретичної інформації отримати практичні поради;
не вимагає матеріальних витрат, бо є повністю безкоштовною (з харчуванням і проживання в гуртожитку ЄТС);
немає тривалого відриву від помісної церкви – двохтижневі сесії чергуються із тижневими канікулами між сесіями.

А ще спілкування, служіння, нові знайомства, екскурсії до київських церков та знайомство з їх методами служіння, гостинний Київ та багато позитивних емоцій та натхнення.

Перша сесія: 15 жовтня 2018 р. – 26 жовтня 2018 р.

Предмети: Євангелізація серед студентів, Правильний піар, Мистецтво та методи спілкування, Особистий євангелізм, Конфліктологія, Молодіжне служіння, Дитяче служіння, Фінансова грамотність та бюджет, Соціологічний аналіз місцевості, Будування команди та стосунки в команді, Євангелізація в соціальних мережах, Юридична грамотність, Пасторське консультування, Пневматологія, Огляд служіння домашніх груп, Гомілетика (Християнська проповідь), Відкриття реб. центрів для алко/ наркозалежних, Пастерологія, Доктрини церкви, Як почати нову церкву, Міссіологія та ін.

Адреса: м. Київ, вул. Голосіівська, 57

Реєстрація у зручний для Вас спосіб: надішліть електронний лист evangelukraine@gmail.com або зателефонуйте (0985603898, 0500200598) 

ЕВАНГЕЛЬСКИЙ ТЕОЛОГИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ, ЧЛЕНСТВО И ПАРТНЕРСТВО:

 

Контакты

Если у Вас возникли вопросы или Вы хотите получить дополнительную информацию, касающуюся обучения в семинарии, мы будем рады ответить Вам.

Email: evangelukraine@gmail.com

Телефон: +38 044 5279489

Адрес: Украина, г. Киев, ул. Голосеевская, 57

Подписка на новости

Подписаться и получать последние обновления, новости и многое другое ...

Мы в социальных сетях

Мы в социальных сетях. Следуйте за нами.